Sme v Jasnej, na workshopoch & seminároch SIBAF. Pozrite sa, ako prebiehajú

 

Sme v hoteli Grand, lokalita Jasná, Nízke Tatry. Dnes, 28. apríla, od rána prebieha konferencia ďalší cyklus odborného vzdelávania pre sprostredkovateľov poistenia SIBAF workshopy & semináre 2016 a portál oPoistení.sk na tomto podujatí, ako mediálny partner, nemôže chýbať. 

Zasnežená príroda mnohých v ranných hodinách prekvapila a tak si zúčastnení môžu užívať celý deň okrem zaujímavého programu prenášok tiež peknú prírodnú scenériu. Pozrime sa na to, ako prebiehalo jeho úvodné otvorenie a na čo sa môžu zúčastnení tešiť.

Ako na úvod poznamenal organizátor podujatia Martin Sinčák, témy zaraďovali do programu podľa záujmu a spätnej väzby od samostatných finančných agentov tak, aby boli pre nich reálnym prínosom. „Verím, že dnešný program prispeje k tomu, aby ste sa odborne vzdelávali vo svojej profesii, vypočuli si zaujímavé prezentované témy a podnietili vzájomnú interaktívnu diskusiu.“ Program prebieha v dvoch miestnostiach A a B, ktoré si zvolili záujemcovia o vzdelávanie podľa svojich potrieb a okruhu záujmov.

Celý článok: http://www.opoisteni.sk/poistovne/poistovaci-makleri/sme-v-jasnej-na-workshopoch-seminaroch-sibaf-pozrite-sa-ako-prebiehaju/